Prostě SWAP aneb zbavte se věcí navíc!

Ve čtvrtek 26. září 2019 od 19:15 v Picolo – Pirátské centrum, 8. května 5.

Z anotace události na Facebooku:

Pro jednoho zbytečnost která se jen válí ve skříni, pro jiného vytoužený kousek, který se mu přesně hodí k té nové kabelce. Žijeme zavaleni oděvy které nepotřebujeme nebo nepoužíváme, skříně nám přetékají, ale my nevíme co na sebe, a přitom by právě tyhle kousky ještě ostatním mohly sloužit. Provětrejme společně skříň a naplňme ji zdarma podzimními kousky.

Nekupujme nové, ale využívejme co už máme a prodlužujme životnost věcí, které k nám většinou putovaly přes polovinu planety. Díky výměně, neboli takzvanému SWAPu, získáte věci s příběhem, ušetříte svoji peněženku, planetu, nervy a při osobním předání možná i úsměv navíc a to všechno ZDARMA 🙂

Nosit můžete cokoliv od hrnečků přes dupačky až po zimní kabát. Jeden jmenovatel by ale měl být všemu nabízenému společný – věci by měly být ČISTÉ a NEPOŠKOZENÉ. Pokud nějaké závady mají, ale přesto si myslíte že by mohly posloužit, je fér napsat o tom do popisku u oblečení. Nechceme se zbavovat harampádí, ale toho, co ještě může sloužit a dělat radost. Odpadky patří do kontejneru, ne na SWAP.

CHCI SE ZAPOJIT:
Věci můžete přinést do Picola v ÚTERÝ 25.9. mezi 16:00 a 18:00, dále ve STŘEDU 26.9. mezi 12:00 a 15:00 a také v průběhu akce.