Rozvíjej SI: Intuitivní řízení projektů?

V úterý 10. září od 17:30 pořádá Skautský institut a Charita Olomouc workshop pro činorodé lidi. Vzhledem k omezené kapacitě (Skautský institut, Dolní nám. 38) je doporučena registrace na https://forms.gle/gUtbRr4LEYn3xsUz5, vstup je zdarma.

Z anotace události na Facebooku:

V tomto workshopu Vám specialista Mira Vlach představí svůj pohled na intuitivní přístup k řízení projektů. Jak se ujmout svého prvního projektu? Kdy je vhodné začít intuitivní přístup aktivně rozvíjet a jak na to nejlépe jít? Workshop je určený hlavně činorodým lidem, kteří mají před sebou či svým týmem projektové výzvy – ať už začínajícím nebo zkušeným praktikům, kteří se chtějí posunout dále.

Obsah workshopu:

✔ intuitivní přístup k řízení projektů – v čem je skvělý a jaká jsou jeho omezení
✔ jak se ujmout svého prvního projektu
✔ k čemu si lidé většinou postupně dospějí praxí sami
✔ organizační kultura & manažerská paradigmata: mapa pro váš rozvoj v řízení projektů
✔ několik příkladů postupů zkušených manažerů z praxe
✔ neintuitivní zóny: čemu se intuice ráda vyhýbá i s mnoha lety praxe

Mira Vlach působí od roku 2006 jako projektový manažer, lektor a konzultant na volné noze. V rámci školení, poradenství a u příležitosti projektů spolupracoval s desítkami firem a jednotlivců, zaváděl např. projektovou kancelář ve firmě Green Gas DPB. Je aktivním členem IPMA CZ a Project Management Institute. Je šťastný, když se jeho klientům a čtenářům daří efektivně využívat své zdroje a úspěšně dosahovat svých cílů. Publikuje na www.mira-vlach.cz, od roku 2011 rozvíjí službu www.banka-projektu.cz, která nabízí veřejnosti návody k realizaci častých typů projektů. Získal ocenění 2. místo Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2012.