Rozvojový večer s travel blogerkou Weef – BanglaKIDS

Ve středu 25. září od 18 hodin v Mozarteu (Arcidiecézní muzeum).

Z anotace události na Facebooku citujeme:

Srdečně vás zveme na rozvojový večer s promítáním dokumentu BanglaKIDS, který natočila ve spolupráci s organizací ADRA Veronika Šubrtová, známá jako Travel blogerka Weef.

Travel blogerka a YouTuberka Weef, která žije heslem „Míň věcí, víc zážitků“ má za cíl probudit v mladých lidech touhu více cestovat, poznávat, stavět na vlastních zkušenostech a chovat se šetrněji k přírodě.

Letos se sama vydala za dobrodružstvím do Bangladéše, kam vyrazila společně s neziskovou organizací ADRA na monitorovací cestu. Během návštěvy měla možnost vidět na vlastní oči život ve slumu, popovídat si s místními, trávit čas s dětmi, kteří dochází do vzdělávacího centra Čalantika nebo s dětmi studujícími díky projektu BanglaKids. Krátký film, který ukazuje blíže realitu a příběhy bangladéšských dětí žijících v chudých poměrech a vysvětluje důležitost vzdělání, kterého se bohužel často dětem kvůli rodinné situaci nedostává představí Weef společně s koordinátorkou projektu Michaelou Kroulíkovou z neziskové organizace ADRA.

Akce je určena pro širokou veřejnost a vstup je zdarma.

Pořádá ARPOK. Těšíme se na vás!